• 0312 750 0588
  • destek@flaminyo.com

Ankara Web Tasarım ETicaret

Ankara Web Tasarım ETicaret

Ankara web tasarım ve eticaret teknolojinin çok hızlı ilerlediği bir Ankarada web sitesi çağında  bulunurken insanların artık bir ürüne de daha hızlı ulaşmalarını gerektirdi. Alışveriş alışkanlıkları giderek daha çok insanların hayatını etkilerken, hayatımızda olan teknolojiyle beraber alışveriş çılgınlıkları daha çok bütünleşmiş oldu. İnsanlar tek bir tıkla işi bitirmeyi çok sevdilr. Hatta psikolojikmen belirli hastalıklar doğurdu ama yeni bir alışveriş yapma piyasasını ortaya çıkarmış oldu.

Çevemizde her gün görmüş olduğumuz küçük esnaflarda bu furyanın için e dahil olmuş oldu. Giderek insanların bir tıkla bir şeyleri alması dahakolay bir hal aldı. E ticaret bu şekilde kendi sahası içinde giderek büyümeye başladı. İnsanlar ürünlere ve hizmetlere kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilmeimkanına sahip oldular.

Peki E ticaret nedir?

E ticaret en basit anlatımıyla; günlük hayatımızdaki mağazalar nasıl çalışıyorsa, e ticaret de elektronik dünyanın mağazasıdır. Elektronik dünyada müşterilere ulaşabilme imkanı sağlıyor. Ürün ve hizmetlerin reklam, satış, dağıtım ve ödeme işlemlerinin yapılması işlemlerinin online sistemler üzerinden yapılmasıdır. Kısaca e-ticaret; geleneksel ticaretin web ortamında veya mobil olarak yapılmasıdır.