• 0312 750 0588
  • destek@flaminyo.com

Firma Web Sitesi Nasıl Olmalı ?

Firma Web Sitesi Nasıl Olmalı ?

Bir web sitesi, diğer platformlara göre daha çok; içeriği yönetebilceğiniz, kurumunuz hakkında doğru bilgileri uluslararası paylaşabildiğiniz alandır. Web sitesi tasarımı, ilk bakışta karmaşık ve yorucu bir süreç gibi görünebilir. Fakat bir yazılımcısı için böyle değil. Sizin tek yapmanız gereken bu hizmeti yaptıracağınız yazılım firmasına kendinizi doğru bir şekilde anlatmaktır.

 

Markanızın hikayesini anlatabilen, logonuzdaki gizli / açık mesajla ve kurumsal kimliğinizle bütünlük sağlayan bir web sitesi tasarımı için işinde başarılı web yazılımcıları ile görüşmeler yapmalısınız.

 

Logo tasarımı, yazı tipleri ve renk seçimleri şirket internet sitelerinde oldukça önemlidir.

 

İnternet sitesinde Anasayfa önemlidir. Tasarım sürecinde, internet sitesinin anasayfa tasarımı, bir projenin sunumunun ilk sunumuna benzetmeliyiz. İlk izlenim'de. Anasayfanızda tam olarak ne yaptığınızı açıkça göstermelisiniz. Ürünününüz, hizmetiniz ve duyurularınız kime yardımcı olmaya çalıştığınızı açıklamalıdır.

 

Anasayfanın içerisine girildiğinde ziyaretçilerinize kendinizi anlatacağınız “Hakkımızda” kısmı en önemli alanlardandır. Hakkımızda kısımı ile sizi tanımak, ürün satın almak için veya hizmetlerinizi neler olduğunu arayan bir ziyaretçi ile karşı karşıyasınız. Onlara referanslarınızı ve sizin güvenilir bir firma olduğunuzu düşünmeleri için yardım etmelisiniz.

 


Tüm bunların yanı sıra site ziyaretçinizin sayfanızda kalmasını etkileyen sitenizin işlevselliğini, tasarımın farklı cihazlara duyarlılığını, Seo Optimizasyon testlerindeki başarısının önemli unsurlardan olduğunu unutmayınız. Bu amaçla, Arama Motoru Optimizasyonu’ndan (SEO) yararlanarak Google ile güçlü bir ilişki kurmak daha kolay olacaktır.