• 0312 750 0588
  • destek@flaminyo.com

Misyonumuz

Misyonumuz

Misyonumuz

Web Ajansımız “Flaminyo” olarak öncelikli sorumluluklarımız arasında kurumsal bir düzen içerisinde e ticaret uygulamaları yapmayı planlayan, yenilikçi telnolojik, bilişim çözümleriyle, web tasarımı uzmanlığıyla, seo danışmanlığı gibi konularda müşterilerine ihtiyaçları dahilinde olan yardımı en kapsamlı şekilde sunmayı tasarlayan bir kurumsal yazılım ajansıdır.

Ajansımızda; mobil uyumlu web site tasarımı, web uygulamaları, online uygulamalar, web site tasarımı, seo danışmanlığı, grafik tasarımı, videolar ve animasyonlar, e-ticaret çözümleri, yazılım geliştirme, içerik yönetim sistemi, alan adı(domain)- hosting, kurumsal uygulamalar, özel projeler vs. ürün yelpazemizi oluşturmaktadır.

En büyük nihai amacımız; alanında uzmanlaşmış, aranılan bir yüz ve  yenilikçi bilişim çözümleriyle müşterilerine ihtiyaçlarını en kapsamlı şekilde sunmaya çalışmak olmuştur.

Dijital Dünya içerisinde projeleriniz ve tasarımlarınızın, bizlerle yapmış olduğu işbirliği ile beraber katacağı değerin hepimizin hakkı olduğuna inanıyoruz.

Flaminyo ailesi olarak her gün yeni bir teknolojik çağ diyoruz ve size en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Flaminyo Software Bu sayfa 1703 kere görüntülendi.