• 0312 750 0588
  • destek@flaminyo.com

Kamuoyuna Duyurulur 17.02.2020

Kamuoyuna Duyurulur 17.02.2020

 

 

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz arasında yer alan Flaminyo Article System (Online Hakemli Makale Değerlendirme ve Yayımlama Sistemi) konusunda piyasa genelinde oluşan bazı yanlış duyumların veya kötü amaçlı asılsız bildiriler olması durumundan gerekli açıklama yapılması kararlaştırılmıştır.

1- "Flaminyo Software sunucuları veya Hosting" sistemleri mevcuttur ve gerekli yedeklemeler alınmaktadır. 
2- Flaminyo Software, Flaminyo Article System konusunda hiçbir kurum veya kuruluş ile protokol imzalamamış olup herhangi bir kuruma bağlı veya hera hangi bir kurumdan veri almamaktadır. 
3-  DOI kullanımı ile ilgili Flaminyo Software kendi bünyesinde hizmet verecek olup tüm kullanıcılarımıza bilgi verilene kadar doi hizmeti geçici olarak sağlanmayacaktır. 

Yapılacak olan veya yapılan tüm anlaşmalar, protokoller, yenilikler ve güncellemeler sayfamızın Blog / Bilgi bölümünde duyurulacak olup, Bilginin teyitinde, sayfamızda yer almaması veya resmi olarak yazılı paylaşmamamız durumunda idda veya fikir geçerli değildir, itibar etmeyiniz. 

Hizmetlerin aksaksız olarak çalışması ve geliştirilmesine yönelik çalışmalarını Flaminyo Yazılım Mühendisleri tarafından aralıksız olarak ve büyük bir titizlikle sürdürmektedir. 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
Blog Yazılarımızı'da İncelemek İster Misiniz?