• 0312 750 0588
  • destek@flaminyo.com

ETicaret Çözümleri

ETicaret Çözümleri

Eticaret yani online alışveriş günümüzde insanların ihtiyaç duyduğu ürünleri internetten satın alması anlamına gelmektedir. e-ticaret artık günümüzde çok daha fazla arttı ve kullanıcılar tarafından talep görmektedir. En iyi fiyat ve milyonlarca ürünü tek bir yerden bulma imkanı ayrıca evine veya ofisine kadar kargo ile gönderilmesi insanlar tarafından gayet cezbedici hal aldı.

Flaminyo Web Tasarım hizmetleri ve ETicaret  konusunda sizlere destek vereceğinden veya en uygun fiyat ile her türlü konuda sizlerin yanında olacağından hiç şüpheniz olmasın

İsterseniz özel olarak tasarım ve özellik isteyin, İsterseniz var olan paketlerimizden faydalanın sizler için en uygun çözümü arayacağımızdan emin olun.  N11, Gitti Gidiyor, Hepsi Burada gibi mağazalara direk entegrasyon ile ürünlerinizi ekstra çaba sarf etmeden hem kendi sitenizden hemde otomatik olarak aktarabileceğiniz entegrasyonlarımız sayesinde tüm platformlarda satış imkanı bulabilirsiniz. 

Faturalandırmadan, bayi işlemlerine, Kargolamadan hediye kuponlarına kadar birçok özellik sunan Flaminyo Eticaret sistemleri PayTR resmi iş ortağı olması yanı sıra sizlere sanal pos hizmetini de ekstra ücret ödemeden sunmaktadır. 

Flaminyo Software Bu sayfa 1030 kere görüntülendi.