• 0312 750 0588
  • destek@flaminyo.com

Google Seo Danışmanlığı

Google Seo Danışmanlığı

Seo danışmanlığı ve google aramalarında üst sıralarda çıkmanız için sizlere destek veriyoruz. Seo yani google seo optimizasyon konusunda çalışarak sayfanızı istenilen kelimelerde üst sıralara çıkarmak anlamına gelmektedir. Bir sayfa (web sitesi) yaptırdınız / yaptınız. Google sıralamalarında çıkmaz, müşteriye ulaşmaz veya kimse giriş yapmaz ise bir anlamı kalmamaktadır. Seo tam bu noktada işinize yaramaktadır. Sayfanızın hem altyapısını hemde gerekli teknikler ile denetleyerek google üzerinde istediğiniz kelimede ilk sıralarda olmanıza sağlamaktadır.

 

Seo işlemleri web tasarımcılardan veya bilgisayarcılardan daha çok uzman olan kişiler tarafından yapılması en doğrusudur. Bu kişilere seo uzmanı denilmektedir. Seo uzmanları sayfanızı inceleyerek sizlere neler yapabileceğinizi neler yapılması gerektiğinin bilgisini verir veya yapabilirler. Flaminyo olarak sizlere seo uzmanlarımız ile hizmet veriyoruz. 

Peki Google Reklam ile Seo farkı nedir? 

Google reklamları google aramalarında ilk üst sıralarda görünmenizi sağlar. Yanında Reklam şeklinde  bilgi yazmaktadır.  Google'da reklam verdiğiniz taktirde üst sıralarda görünürsünüz fakat bu maaliyetli bir iştir. Reklam bütçesini veya ücreti yatırılmadığı zaman sayfanız üst sıralardan kaybolur.  Seo avantajı ise burada çıkıyor. Google sıralamasına çıktığınız zaman herhangi bir ücret ödemeden burada kalmaya devam ediyorsunuz. Tabiki ilgilenmek kaydı ile. 

SEO Neden Önemli?

Sektörünüzle ilgili haberler, ürün tanıtımları ya da diğer bilgilerin yüzde 100 özgün bir şekilde yayınlanması dahilinde Google sizi çok sever ve ilk sıraya alır. Ancak kopya içerikler hiç acınmadan en gerilere atlatılır. Flaminyo Ankara web tasarım hizmetinize dahil edeceğiniz bu çalışma, sizin uzun vadede kazançlı çıkmanızı sağlayacaktır.

Flaminyo Software Bu sayfa 1027 kere görüntülendi.