• 0312 750 0588
  • destek@flaminyo.com

Online Uygulamalar

Online Uygulamalar

Özel yazılım projeleri, web yazılımlar olarak adlandırdığımız yazılımlardır. Bu yazılımlar ile iş takibi, crm, erp yazılımları ve işinize yarayacak birçok uygulama ve yazılımı kapsamaktadır. Flaminyo olarak daha öncesinde yapmış olduğumuz yazılımlarımıza örnek vermek gerekirse (Apartman ve Site yönetimi, Aidat Yazılımı, Üretim Takip Yazılımı, Rent a Car yazılımı, Personel PDKS yazılımı, Üretim Makina Yazılımı, İş Yönetim Yazılımı, Proje Takip Yazılımı, Market Yazılımı, Hızlı satış fatura stok yazılımı, Ön Muhasebe Yazılımı, Proje Takip Yazılımı, Emlak Yazılımı, ERP ve CRM'ler, Okul Yönetim Yazılımları gibi 185 adet yazılım mevcuttur.  )

Avantajımız tüm yazılımlarımızı web tabanlı yazmamızdır. 

PEKİ FARKI NEDİR ?

Web tabanlı yazılımlar masa üstü yazılımlar gibi benzemektedir. Fakat arayüz daha estetik olarak tasarlama imkanımız oluyor. Diğer bir konuda mobil desteği ön plana çıkıyor. Masaüstü yazılımlarda mobil uygulama sayesinde uygulamanıza bağlanabilirken burada hem mobil uygulama hem mobil uyumluluk ile istediğiniz her yerden ulaşım imkanına sahip oluyorsunuz. 

PEKİ İNTERNET OLMADAN KULLANIM VARMI?

Evet local olarak aynı modeme bağlı bilgisayarlarınızdan bilgisayar sınırı ve kullanıcı sınırı olmadan kullanma imkanınız var. Mobil desteği yine aynı şekilde verilmektedir. Tek sorun işletme dışarısından giriş yapamamanızdır. 

ÇOK KAPSAMLI BİLGİSAYARA İHTİYAÇ VARMI ?

Hayır. Normal internete girebilecek en düşük seviyede bilgisayarda bile iş yapabilirsiniz. Tek olması gereken şart çalışabilmesidir. Yazılımlarımızın boyutu olarak ortalama 10-80 Mb aralığında değişmektedir. Günümüzde en düşük harddiskler ortalama 360 GB olduğunu varsayarsak durum anlaşılacaktır.  

WEB SİTESİ GÜNCELLEME PROJELERİ

Flaminyo Ekibimizin size sunmuş olduğu bu raporlar sayesinde yeni reklam kampanyaları oluşturabilir, yeni pazarlama faaliyetlerinde bulunabilir ve sitenize daha çok potansiyel müşteri çekebilirsiniz. İşte tam da bu noktada Web Site Güncelleme hizmetimiz devreye girmektedir. Ürün veya hizmetlerinizde yaşanabilecek olası güncellemelerin yanı sıra, yukarıda bahsettiğimiz konularda da istediğiniz güncellemeler ekibimiz tarafından size sunulacaktır.

Flaminyo Software Bu sayfa 1702 kere görüntülendi.